Vendéglátás

Munkalehetőség szakács pozícióban Sárváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sárvár
2018. 09. 13. 08:15

Az ötcsillagos sárvári Spirit Hotel Thermal Spa***** superior szálloda sikeres, dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársat SZAKÁCS munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
• A rábízott feladatok maradéktalan, szakszerű elvégzése.
• A nyers és félkész anyagok gazdaságos felhasználása.
• Az ételek magas színvonalon történő elkészítése, majd azok tálalása és tárolása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• szakmai végzettség
• igényes munkavégzés
• fizikai terhelhetőség
• tanulási hajlandóság
• csapatszellem

ELŐNYT JELENT:
• szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el a palyazat@spirithotel.hu e-mail címre fényképes önéletrajzát vagy hívja a +36 95-88 95 32 -es telefonszámot.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése