Kárpitos/betanított kárpitos munkatársat keresünk Sárváron

Egyszerűbb kárpitozási munkára keresünk szakirányú végzettséggel rendelkező, avagy lelkes, munkájára igényes, tanulékony mukatársat!

Amennyiben felkeltettük érdeklődéset, keress minket a 06/30-495-5416os telefonszámon, vagy küldj egy mailt a "Jelentkezem" gombra kattintva. Ha rendelkezel önéletrajzzal, csatold a bemutatkozó emailedhez!

Feladatok

  • Főként vonatülések kárpitozása, üresjáratban egyéb munkafolyamatokban való részvétel.
  • Cégünk főbb tevékenységi körei megtekinthetők honlapunkon (http://www.karpitosmunka.hu), valamint személyes cégbejárás alkalmával.

Elvárások

  • Légy igényes a munkádra
  • Legyen ambíciód a tanulásra
  • Tudj csapatban dolgozni, munkánk magas szintű elvégzéséhez elengedhetetlen a jó munkahelyi légkör és a hatékony csapatmunka
  • A kézügyesség és a megfelelő fizikai kondíció elengedhetetlen

Előnyök

  • Kárpitos végzettség vagy kárpitozás területén szerzett rutin
  • Egyéb rokonszakmák (pl. asztalos, bőrdíszműves, stb) végzettség vagy ezek területén szerzett rutin
  • Megfelelően kitöltött önéletrajz küldése
  • Kiemelkedő kézügyesség és precizitás

Amit kínálunk

  • Összeszokott, jó kedélyű csapat
  • Fix munkaidő 7:00-14:00ig
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fizetés havonta (jelentkezésed esetén kérlek jelöld meg a fizetési igényed!)
  • Korrekt vezetőség
  • Túlóra csak előre megbeszélt időpontban, kölcsönösen egyeztetve, legkésőbb 17:00ig

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott