Szakmunka

Magára és a munkájára igényes műkörömépítő, pedikűrös kolléganőt keresünk Sárváron

Munkavégzés helye: Sárvár
2019. 10. 22. 14:57

Új, modern sárvári szalonunkban szeretnénk bővíteni csapatunkat kéz- és lábápoló szakemerekkel.

Ha szereted a szakmád dolgozz velünk.

Feladatok:

  • Műkörömépítés, kézápolás szakmai feladatok szalonban
  • Lábápolás szakmai feladatok szalonban

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat, vagy ha még kezdő vagy szorgalom, hogy hamar rutinos légy
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Szép, precíz, gyors munka, biztos kéz, kreativítás
  • Kedves, vendégcentrikus hozzáállás
  • Légy igényes magadra és a környezetedre

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Kellemes, elegáns munkakörülmények
  • Rugalmas munkaidő
  • Fix plusz jutalékos fizetési rendszerben dolgozhatsz.
  • Hosszú távú, biztos, versenyképes kereset
  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony
  • Nyugodt, baráti, családi hangulat, senki nem "ül a nyakadon
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése