A Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa**** -ba recepciós munkatársat keresünk

P.S. Hotel Kft.
Sárvár
2021. 09. 13.

4 csillagos szállodába keresünk főállásban, teljes munkaidős foglalkoztatással, önállóan dolgozni tudó, kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező recepciós munkatársat.

Feladatok

  • Szállodai recepciós feladatok ellátása a szállodalánc elvárásaival összhangban biztosítja a vendégek színvonalas kiszolgálását az érkezéstől egészen a távozásig.
  • Vendégek be- és kijelentkeztetésének intézése, számlázás.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség, német és angol nyelvismeret, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vendégközpontúság, önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés, határozott megjelenés.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Cseh nyelvismeret.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!