Magára és a munkájára igényes műkörömépítő, pedikűrös kolléganőt keresünk Sárváron

Új, modern sárvári szalonunkban szeretnénk bővíteni csapatunkat kéz- és lábápoló szakemerekkel.

Ha szereted a szakmád dolgozz velünk.

Feladatok

  • Műkörömépítés, kézápolás szakmai feladatok szalonban
  • Lábápolás szakmai feladatok szalonban

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat, vagy ha még kezdő vagy szorgalom, hogy hamar rutinos légy
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Szép, precíz, gyors munka, biztos kéz, kreativítás
  • Kedves, vendégcentrikus hozzáállás
  • Légy igényes magadra és a környezetedre

Előnyök

  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Kellemes, elegáns munkakörülmények
  • Rugalmas munkaidő
  • Fix plusz jutalékos fizetési rendszerben dolgozhatsz.
  • Hosszú távú, biztos, versenyképes kereset
  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony
  • Nyugodt, baráti, családi hangulat, senki nem "ül a nyakadon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!