Vendégkapcsolati munkatársat keresünk Sárvárra

Spirit Hotel Kft.
Sárvár
2020. 06. 15.

Spirit Hotel Gyógyszálloda Kft. az ötcsillagos sárvári Spirit Hotel Thermál Spa*****superior szálloda fiatal, sikeres, dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársat vendégkapcsolati munkatárs munkakörbe.

Feladatok

  • a ház és szolgáltatásainak megismertetése,
  • vendégek fogadása, folyamatos tájékoztatása

Elvárások

  • szálloda üzleti érdekeinek képviselete,etikus magatartás,
  • vendég-és színvonal kozpontúság,
  • jó kommunikációs-,kapcsolatteremtő-és empátia készség,
  • általános műveltség,
  • előadókészség, tájékozottság,
  • magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet,
  • hosszútávú munkalehetőséget,
  • kedvezményes melegétkeztetést,
  • beiskolázási támogatást,
  • ünnepi, közösségi rendezvényeket,
  • kedvezményes üdülési lehetőséget partnerszállodáinkban,
  • fejlődési és továbbképzési lehetőségeket,tréningeket.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!